Tiger Woods; Alkol, tutuklamaya dahil değil

Golfer Tiger Woods, Pazartesi günü erken saatlerde Florida'da araba kullanırken alkolün tutuklanmasına "karışmadı" diyor.

Tiger Woods; Alkol, tutuklamaya dahil değil
Tiger Woods; Alkol, tutuklamaya dahil değil Admin
Bu içerik 402 kez okundu.

 

Etkilenen Sürüş (DUI) ile suçlanan oyuncu "reçete edilen ilaca beklenmedik bir tepki" verdi.
"Yaptığım şeyin ciddiyetini anlıyorum ve eylemlerimin tüm sorumluluğunu üstleniyorum" dedi.
Polis Jüpiter kasabasındaki tutuklanmasının ardından traş edilmemiş ve dağınık görünmeyen Woods'un bir muğlakını yayınladı.
"Halkın alkolün karışmadığını bilmesini istiyorum, olanlara ilaçlar için beklenmedik bir tepki geldi" dedi.
"İlaç karışımının beni çok güçlü etkilediğini fark etmemiştim."
"Ailenize, arkadaşlarınıza ve taraftarlarım için bütün kalbimle özür dilemek istiyorum, kendimden daha fazlasını bekliyorum" diye ekledi.

İstenmeyen bir görüntü - Ian Carter, BBC Sport golf muhabiri
Resimdeki karalamış Tiger Woods, kıvırcık gözlü ve tıraşsız görünüyor - kamusal alanda kendisiyle ilişkilendirilmesini istemeyeceği türden bir görüntü.
Resmi bu davalar boyunca ve ötesinde rahatsız edecektir. Bu, 2009'da kırılmış olan evlilik dışı olayların tüm haberleri ile lütuf gelen epik düşüşün ardından kamu yaşamını yeniden bir araya getiren bir kişidir.
Mahremiyete göre kıskançlıkla korunan bir yaşam tarzına sahip birinden topladığımız şey, zamanının çoğunu bilgisayar oyunları oynamak için harcıyor. Baba olmanın ve çocuklarına dikkat etmenin parlak konuştuğunu biliyoruz.
Devamını oku: Can Woods, yeni bir düşük hasar onarabilir mi?
Polis kayıtlarına göre, 41 yaşındaki golfçüsü evinin yakınındaki yerel saatle 03: 00'da (GMT: 07: 00'de) Jopiter'de tutuklanarak gözaltına alındı. Yerel saatle 10: 30'da Palm Beach County cezaevinden tahliye edildi.
Kayıt, "kendi takdiriyle" serbest bırakıldığını ve gelecekteki yasal işlemlerle işbirliği yapmak için yazılı olarak söz verdiğini söylüyor.

Woods sırt ameliyatından iyileşiyor. Sağlık hakkındaki en yeni yorumunda cerrahinin korkunç acısını hafiflettiğini ve "yıllar içinde bu kadar iyi hissetmediğini" yazdı.

14 kez majör şampiyonun kişisel hayatı, Florida evinin dışındaki dikkatsiz sürülme suçlamasıyla 2009'da incelenmeye başladı.
Daha sonra evlilik dışı ilişkiler yaşadığını itiraf etti ve samimi bir şekilde özür diledi . Profesyonel yardım aldığını ve terapiye devam etmeyi planladığını söyledi.
Golfçü skandal üzerine birkaç sponsoru kaybetti ve rekabetçi rekabette bir ara verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi