Uluslararası Travnik Üniversitesi

Dünya standartlarında, insanlık hukukunun doğduğu bir coğrafya da eğitim alıyor olmanın büyük avantajlarından yararlanacak olan öğrenciler, saygın eğitimcilerin bilgisi sayesinde hayallerine ışık tutacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi
Uluslararası Travnik Üniversitesi seobaz
Bu içerik 419 kez okundu.

Avrupa’nın en kaliteli ve en saygın eğitimini veren üniversitelerden biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesi en modern ve en güncel bilgilerin öğrencilere aktarılmasına yönelik yaptığı çalışmalarıyla büyük takdir toplamaktadır. Üniversitede eğitim alacak olan öğrenci birçok açıdan diğer öğrencilere göre çok daha avantajlı bir konuma geçecektir.

Dünya standartlarında, insanlık hukukunun doğduğu bir coğrafya da eğitim alıyor olmanın büyük avantajlarından yararlanacak olan öğrenciler, saygın eğitimcilerin bilgisi sayesinde hayallerine ışık tutacaktır. Diğer taraftan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde verilen eğitim sonucunda alınan Europass Mavi Diploma olanağına da sahip olacaktır. Türkiye’de de tanınan bu diplomalar ile birçok iş fırsatının kapıları sizlere açılacaktır. Eğitim ve iş yaşantısı sürecinde de gelecek kaygınız olmayacaktır. Mezuniyetle birlikte alınan diplomayla dünyanın herhangi bir yerinde kariyer yapma imkanı bulabileceğinizden ötürü kendinize olan güveninizde artacak, kendinizi daha rahat ifade etme olanağı da bulacaksınız.

Bosna Hersek’te Eğitimin Avantajları

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim alan öğrenciler sadece eğitim adına değil, dünya görüşü olarak da kendini geliştirmektedir. Farklı bir ülkede, farklı kültürlere ait olan insanlarla birlikte yaşamanın getirmiş olduğu esneklik ve hoşgörü öğrencilerin ufkunun genişlemesine de vesile olacaktır. Aynı zamanda bulunduğunuz yaşlarda farklı ülkelerden olan insanlarla kurulan arkadaşlıklar gelecekteki hayatınızda yurtdışı bağlantısı olarak değerlendirebileceğiniz muhteşem bir fırsat olacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli bölümleri sizlere sunmakla birlikte bu bölümler arasında; inşaat, makine, hukuk, elektrik ve mimarlık bulunmaktadır. Aylık yaşam masrafınızın 300-400 Euro arasında olacağı bu kentte Yüksek Lisans ücreti 4500 Euro, Doktora ücreti ise 5000 Euro civarındadır. Bütün bunların yanı sıra kayıt aşamasından mezuniyetinize kadar arkanızda olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıyla birlikte köklü bir danışmanlık hizmetinin desteğini de hissedeceksiniz.

Türkçe bilen herkesin Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin vermiş olduğu eğitimlerden yararlanması gerekmektedir. Türkçe bilen profesörlerle çalışarak kendinizi geliştirebileceğiniz üniversitede diğer eğitim kurumlarına göre daha iyi imkanlarla eğitim alma fırsatına da sahip olacaksınız. Son derece donanımlı olan üniversitede okuyan öğrenciler yurt dışında çok daha iyi imkanlarla çalışma fırsatına da sahip olacaktır.

Yüksek Lisans ve Doktora Bölümleri

  • İşletme Yönetimi
  • Muhasebe Finans ve Denetim
  • Pazarlama ve Ticaret
  • Bankacılık ve Sigortacılık
  • Eğitim Yönetimi
  • Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği
  • Uluslararası Kamu Hukuku
  • Ceza Hukuku (özel)

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans süresi tezli, tezsiz toplamda 1 yıl, Doktora ise toplamda 3 yıl sürmektedir. Okuldan mezun olan gençler okullarda eğitmen olarak kalabildikleri gibi bütün Avrupa ülkelerinde de diplomalarını kullanabilmektedirler.

Yapılan anlaşmalar sayesinde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde verilen kontenjanla yüzde yüz kayıt yaptırma imkanına sahip olacaksınız. Hiçbir kayıt koşulu olmayan Uluslararası Travnik Üniversitesi Avrupa standartlarında sunmuş olduğu eğitim imkanıyla birlikte sizlere uluslararası hayallerinizi gerçekleştirme şansını veriyor. Eğitim süreniz bittiğinde ise almış olduğunuz diploma sayesinde istediğiniz hayal ettiğiniz işe kolayca girebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHK'den 'Namoğlu hakemi tehdit etti' Açıklaması
MHK'den 'Namoğlu hakemi tehdit etti' Açıklaması
Gençler fikirleriyle yarıştı
Gençler fikirleriyle yarıştı