Arama

Adil Dilek Kim? Uyuşturucu Hakkında İddaaları Doğru mu?

4 yıl önce

Adil Dilek Kim? Uyuşturucu Hakkında İddaaları Doğru mu?

Adil Dilek Kim? Uyuşturucu Hakkında İddaaları Doğru mu?
ad image
ad image

Adil Dilek Kim? Uyuşturucu Hakkında İddaaları Doğru mu?


Son zamanlarda uyuşturucu baronu olarak konuşulan ve dikkatleri üzerine çeken Adil Dilek kimdir ve uyuşturucu baronu mudur ? sorularının yanıtlarını sizlerle sayfamızı incelemeye devam ederek öğrenebilirsiniz.

Adil Dilek baktığımızda  1960 yılında Gaziantep ilimizde bir ailenin ortanca çoçuğu olarak doğmaktadır. Zamanında ailesi ile beraberinde İstanbul’a göç eden Adil Dilek iş hayatına kısa sürede başlayarak adından söz ettirmektedir.. Böylece İstanbul’un tüm zenginliklerinden ve fırsatları ayağına gelmektedir.

Adil Dilek’in babası İstanbul Tahtakale ye göç ettikten sonra esnaf olarak bilinmektedir. Küçük yaşta Adil Dilek okumayıp çalışma hayatına atılmaktadır. Gençliği ile beraberinde tüm işlerde göstermiş olduğu performanslarla beraberinde işsever olarak bilinmektedir. Genç yaşta kazandığı tecrübeleri ile beraber garsonluktan otel zincirleri kurma noktasına kadar ilerlemiştir. Her geçen gün fırsatları önüne gelen Adil Dilek Şuan Türkiye’de bulunan en marka otellerinden birinin isim bayiliğini aldığını söyleyebiliriz.

Küçüklüğünden beri çalışsa da otel zincirleri oluşturacak kadar insanların da bu başarı öyküsünü merak etmektedirler. Ancak gizlilik ile yürütülen ve bu başarı öyküsünün temeli nerede atıldığına dair bilgiler olmadığı için gündemden düşmeyen haber ile uyuşturucu baronu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.  Tam bir nesnel yargı olmasa da Adil dilek ve kardeşinin bu konu da hiçbir açıklama yapmaması tüm şüpheleri üstlerinde topladıklarını söyleyebiliriz.


Adil Dilek Serveti ve Ticari Hayatı Nasıldır ?

Adil Dilek hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bir çok gazeteci ve insanların merak ettiklerini söyleyebiliriz. Serveti ve ticari hayatındaki başarı öyküsünü merak edenlerle geçmektedir. Adil Dilek hakkında araştırmalara göre ;

Ticarete 10 yaşında babasının yanında Tahtakale’de esnaf olarak geçirmektedir.
İstanbul Eminönünde çiçek pasajında tarak satarak geçinimini sağlamaktadır.
Otellerde Garsonluk yapmıştır
Otellerde yapmış olduğu garsonluk ile tecrübe ederek turizm rehberlik de yapmıştır.
Bunca başarısı sonrasında otel zincirleri sahip olmaktadır.
Böylece Adil Dilek hakkında tüm bilinen gerçeklerin bunların olduğu ortadadır. Türkiye’de kurmuş olduğu otel zincirlerine baktığımızda Sheraton Otelleri olduğunu söyleyebiliriz. Turizm denilince ister istemez otel olarak Sheraton Otel geldiği ortadır. Ayrıca herkesin bütçesine göre olsun olmasın yaptığı kampyanlar ve bedava tatiller ile de adından birçok kez söz ettirmeye başarmş iş adamı bilinmektedir. Böylece herkes tarafından artık Turizm denildiği zaman Adil Dilek başrol oynayacağını herkesler bilmektedir.

Adil Dilek Uyuşturucu hakkındaki Bilgiler Doğru Mudur ?

Uyuşturucu operasyonlarında adı sık sık geçen Adil Dilek , Savcıların da telefon konuşmalarından sonra odak noktası tamamen Adil Dilek’e çevrildi diyebiliriz. 

Ancak yapılan operasyonlarda Adil Dilek adına hiçbir ize ve belgeye rastlanılmamaktadır. Adı bu tip olaylarda geçince de iş dünyasında adının lekelenmesi Adil Dilek’ i ciddi problemler oluşturduklarını söyleyebiliriz.

Ancak ortada hiçbir şekilde bulgu ve delil olmadığı için Adil Dilek ve kardeşi hiçbir şekilde kamera karşısına çıkarak kendilerini atılan iftiralara karşı konuşmak istememektedirler.

Adil Dilek Otelcilik Kariyeri

Adını altın harflerle yazdıran Adil Dilek’in otel zincirleri kurmasındaki en büyük başarı hikayesini merak edenler oluyor. Sheraton Oteller başta olmak üzere en iyi markayı temsil ederek adından sık sık söz ettirmektedir.

 Serveti hakkında ne kadar adı kirli işler de anılsa da piyasda namını korumaya devam etmektedir. Ayrıca sahip olduğu oteller olsun arsalar olsun binlerce insana iş  imkanı sunduğunu ce maddi para yardımlarında da bulunduğu ortadadır.

 

 

 

 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image