Arama

Assos Park Otel

5 yıl önce

Tatil sezonun açıldığı ve tatilcilerin hızla otel bakındıkları şu günlerde Assos pansiyon ve otelleri ile sizlere kapı aralamaya hazırlanmaktadır.

Assos Park Otel
ad image
ad image

  Tatil sezonun açıldığı ve tatilcilerin hızla otel bakındıkları şu günlerde Assos pansiyon ve otelleri ile sizlere kapı aralamaya hazırlanmaktadır. Assos Çanakkale’ye bağlı olan Ayvacık ilçesinin yakınında bulunan Behramkale köyündeki antik bir kenttir. Bu kent tatilciler için pek çok gezilecek mekan, deniz, kum, güneş, tarihi ve doğal yerler bulunmaktadır. Assos park otel sizlere hem aileniz hem de arkadaşlarınız ile doyasıya vakit geçirebileceğiniz keyifli bir tatil şansı sunmaktadır. Assos antik kentinde her bütçeye uygun otel veya pansiyon bulunmaktadır. Pansiyonlar otellere göre daha uygundur.

Assos Otelleri

 Assos kentinde bulunan oteller hem ferah hem temiz hem de kalitelidir. Buraya tatil yapmak için gelenlere en iyi şartları sunmaktadır. Odaları kişi sayısına uygun olacak şekilde dizayn edilmiş ve metrekaresi ona göre hesaplanmıştır. Aynı zamanda odaların bir çoğundan direk deniz veya havuz manzarası da görülmektedir. Aynı zamanda Assos kenti sessiz, sakin trafik ve gürültünün de olmadığı bir yer olduğu için kafasını dinlemek ve özgür olmak isteyenler için ilk sırada yer almaktadır. Assos otel fiyatları ise odanın büyüklüğüne, kalitesine, kaç kişi oluşuna göre değişebildiğine göre aynı zamanda otelin mevkisine göre de değişebilmektedir. Her bütçeye uygun otel Assos kentinde bulunmaktadır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün harika bir doğa ve sessizlikle buluştuğu noktada yer alan Assos giderek daha çok tavsiye edilir hale gelmektedir.

Assos Otel Tavsiyeleri

Tatile gitmek isteyenler yer, mekan veya kalacak yer bakarken bazı kriterler üzerinden arama yapmaktadır. Öncelikle tatilcilerin istekleri arasında temiz ve güvenli deniz, plaj gelmektedir. Aynı zamanda temiz, ferah, kaliteli bir otel ortamı, ulaşım kolaylığı da aranan özellikler arasında yer almaktadır. Assos Çanakkale’nin ilçesine bağlı olan bir kenttir ve ulaşımı oldukça kolaydır. Assos park otel ise sizlere temiz, sakin bir plaj imkanı sunarken aynı zamanda hijyenik, şık, kullanışlı otel odaları, şık restoran ve kafeleri ile hizmet vermektedir. Assos otel tavsiye konusunda Assos park otelimiz pek çok kişi tarafından gözü kapalı olarak tavsiye edilmektedir.

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image