Arama

Bianco Carrara Mermer

4 yıl önce

Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer
ad image
ad image

Doğal taşlar arasında yer alan Bianco Carrara Mermer  İtalya’nın Carrara bölgesinde yoğun olarak çıkarılmaktadır. Mermer türlerinin genelinde olduğu gibi aşınması zor dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu mermerin çıkarıldığı ocaklar geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiş ve çeşitli alanlarda kullanım olanakları bulunmaktadır. Zeminin üzerinde bulunan gri damarlar onu diğer türlerden ayırmaktadır. Ancak beyaz mermerler gibi ferah bir görünüm imkanı sağlamaktadır. Beyaz zemini üzerinde bulunan gri damarlar ise estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Zemininin beyaz olması, çıkarıldığı madende kristalin az olmasıyla doğru orantılıdır. Cila tutmada güçlü olması nedeniyle iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Genellikle süs olarak iç mekanlarda, kaplama olarak ise dış mekanlarda tercih edilmektedir. Bunun yanında sehpa, masa veya sanat eserlerinde de kullanılmaktadır. Genellikle evlerde kullanıldığı düşünülse de otel lobileri, lüks mekanlar ve bahçe süslemelerinde de tercih edilmektedir. 

Ancak Bianco Carrara Mermer satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. En önemlisi ise hizmeti alacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktada Savaş Mermer olarak müşteri odaklı anlayışımızla, kullanıcılarımıza en nitelikli hizmeti sunuyoruz. Sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve son teknoloji cihazlarla elde edilen Bianco Carrara Mermer türleri beğeninize sunmaktadır. Tüm mermer türlerinde olduğu gibi bu türde de ürünümüz sertifikalı olarak satılmaktadır. Müşterilerimizin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için her türlü imkanı kullanarak çalışmalarımız gerçekleştiriyoruz. Geniş stok imkanıyla siz de  estetik ve kaliteli mermer seçeneklerimizin keyifini çıkartın.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image