Arama

Bluetooth Ampul

3 hafta önce


Bluetooth Ampul
ad image
ad image

Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sayesinde yeni ampul çeşitleri insan hayatına girerken bluetooth ampul de bunlardan bir tanesi olmaktadır.

Teknolojinin hızla değiştiği ve geliştiği günümüzün dünyasında insanların yaşamlarını hem kolaylaştıran hem de eğlenceli hale getiren akıllı cihazlar hızlı bir şekilde çoğalmaktadır.

Yakın zamanda tanıtımı yapılan ve kullanıcıların beğenisine sunulan bluetooth ampuller oldukça rağbet görmektedir.

Elektriğin insan hayatına girmesiyle birlikte aydınlatma için kullanılan ampullerde sürekli değişme ve gelişme olmuştur.

İlk zamanlarda kullanılan yuvarlak simit ampuller zamanla yerini floresan ampullere bırakmıştır. İnsan hayatıyla özdeşleşen floresan lambalarda yerini led bluetooth ampul çeşitlerine bırakmıştır.

Hem tasarruflu hem de aydınlatma kalitesi bakımından en ideal ampul olan led ampuller yavaş yavaş kullanılırlığı artmıştır.

Her teknolojik cihazın başına getirilen akıllı kelimesi, ampullerin de başına getirilerek akıllı ampul adını almıştır.

Bluetooth Ampul Nedir?  Ne İşe Yarar?

İsminden de anlaşılacağı gibi bluetooth ampul uzaktan kumanda edilebilir, istenilen zamanda açılıp kapatılan bir üründür. En önemli özelliği akıllı telefonunuza bağlayıp kullanabilmenizdir. İsteğiniz dahilinde sipariş verebileceğiniz bluetooth ampul sitemizde mevcuttur.

Bluetooth ile telefonunuza bağladığınız bağlantıyı kullanarak yerinizden kalkmadan herhangi bir düğmeye basmadan ampulünüzü açabilirsiniz. Bluetooth ampul bu özelliği sayesinde klasik ampullerden ayrılmaktadır.

Bluetooth Ampul Nasıl Kullanılır?

 Bluetooth ampul kurulumu biraz karışık gibi görünse de aslında kolay bir kullanım sunmaktadır. Öncelikle Bluetooth ampulü duya takmak gerekmektedir.

Bluetooth ampulü kurup kullanabilmek için öncelikle bir akıllı telefona sahip olmanız gerekmektedir. Akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile (Android veya İOS) kurulum yapılmalıdır.

Ampulle birlikte akıllı telefonunuzun bluetooth özelliğini açıp birbiriyle eşleştireniz gerekmektedir. Bluetooth ampul kullanımı bu işlemden sonra hazır hale gelmektedir.

Ampulü bulunduğunuz yerden kontrol edebilirsiniz. Yalnız dikkat edilmesi gereken husus belli bir mesafe aralığını geçmemelidir. Ortalama 10 metreden fazla uzaklaştırılırsa bluetooth algılayamaz.

Kalite ve uygun fiyatların birleştiği sitemizden akıllı ampul satın alabilir hem bütçenize katlı sağlayabilir hem de konforlu aydınlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Telefonunuzun yanı sıra tablet, bilgisayar gibi cihazlarla da kurulum yapmanız mümkün olmaktadır.

Bluetooth Ampul Özellikleri

Bu ampuller eskileri gibi sıradan değildir. Akıllı led ile şu işlemler yapılabilir;

·         Açılıp kapanma saati ayarlanabilir.

·         Anlık olarak uyku modu, okuma modu, sahne modu gibi özellikleri sayesinde uygun ortamlar yaratabilirsiniz.

·         Renkli alan arzu ediyorsanız ampulün renk tonunu değiştirebilirsiniz.

·         Akıllı ampuller romantik ortamların vazgeçilmezi olmaktadır.

Markaya ve donanımına göre değişen fiyatı olan Bluetooth ampul çeşitleri sitemizde siparişlere hazır şekilde müşterilerimizi beklemektedir.

admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image