Arama

Delphi Techologies Türkiye

4 yıl önce


Delphi Techologies Türkiye
ad image
ad image

Hızlı ve Etkileyici

Mükemmel servis ağıyla hızlı ve etkileyici sürüşler için daima doğru bir adres olan Delphi Techologies de aracınızı mutlu etmek için çalışır.  Pratik çözümlerin bir arada sunulduğu pek çok servis ağına sahiptir.

 

Üretken ve Güncel

Teknolojiye yön verirken aynı zaman yenilikçi davranmaya özen gösteren Delphi Technolojies aracınızın bakımı için gerekli tüm detayları düşünür.

 

Tasarruflu ve Sorunsuz

Çabuk çözüm üretmenin yanı sıra kusursuz sonuçlar elde etmeye odaklanır. Müşteri memnuniyetini satış esnasına kadar değil, satış sonrasında da önemser.

 

Markamızın Uzman Olduğu Hizmetler

  • Aracınız İçin En Uygun ve Estetik Parça Tasarımı
  • Yakıt Sistemleri
  • Fren Bakımı ve Montajı
  • Ön Takım Düzeni
  • Yeni Nesil Arıza Teşhis Ekipmanları
  • Yazılım Çözümleri
  • Motor Yönetimi
  • Müşteriye Özel Teknik Bilgi Desteği

 

Servis gücü, aracınıza yansısın. Size en yakın yetkili servisi bulmak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz. E- Katalog üzerinden sunduğumuz ürünleri inceleme fırsatınızda bulunuyor. Araç arama filtreleme özelliğiyle kısa sürede doğru parça eşleşmesine ulaşırsınız. Delphi Technologies sayesinde profesyonel hizmet kalitesini zirvede yaşayacaksınız. Araç servisinde Avrupa’nın önde gelen markalarından biri olması tecrübe farkını da ortaya koymaktadır. Müşterisi için özelleştirilmiş çözümler ile araç performansını maksimum düzeyde artırmayı hedefleyen ürünlerin temini Delphi Technologies ayrıcalığıyla sağlanmaktadır.  Seyahatteki dostunuz olan aracınızı güvenilir bir servise emanet edin. Unutmayın, yol boyu güven, hayat boyu güvendir.

 

 

 

 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image