Arama

Elektronik Sigara ile Normal Sigara Farkları Nelerdir?

3 yıl önce


Elektronik Sigara ile Normal Sigara Farkları Nelerdir?
ad image
ad image

 

Elektronik sigara ve e sigara ile normal sigara arasındaki farklar satın alınan yerlerden başlamaktadır. Her marketten ya da bakkaldan edinilebilen normal sigaralar, özel yerlerde satılan elektronik sigaralar olarak çeşitlenebilir. Elektronik sigaraları kaliteli ve güvenilir yerlerden edinmek son derece önemlidir. Günümüzde pek çok kişi, online olarak güvendiği firmalardan sipariş vermektedir.

Nikotin Oranı

Likit sistemiyle çalışan e-sigaralar, düzenli içiciler için alternatif bir çözüm yaratmaktadır. Hem sigarayı bırakmada etkili olan elektronik sigaraların dilerseniz nikotin oranı düşün olan formüllerini de tercih edebilirsiniz. Normal sigarada nikotin oranını düşürmek bu kadar kolay olmamaktadır. Her marka kendisine uygun olan ve kalitesini sürdürmeyi sağlayan özel likitler üretmektedir. Daha önce kullananlardan tavsiyeler alarak kendi damak tadınıza yakın olan likitleri seçmeli, nikotin oranlarını da mutlaka sipariş vermeden önce incelemelisiniz.

ataköy escort

Elektronik Sigara Aksesuar Seçenekleri

Elektronik sigaralarda aksesuar çeşitleri de son derece fazladır. Silikon kılıflara, özel şarj kablolarına sahip olan elektronik sigaralar, normal sigaralardan çok daha fazla duman ve buhar sağlar. Hem ağızda bıraktığı tadı aromalarla çeşitlendirebilirsiniz hem de uzun süre içebilirsiniz. Elektronik sigaralarda üç ana bölüm bulunmaktadır. Birinci bölüm atomizer, ikinci bölüm mod, üçüncü bölüm bataryadır.

Normal Sigara ile Arasındaki Çalışma Farkı

Normal sigara içilirken çakmak yardımıyla tütünün yakılması esastır. Elektronik sigara içilirken, içindeki bataryadan alınan enerjinin üst kısma iletilmesi mantığı devreye girer. Bu iletilen ısı, premium likit kısmındaki sıvının buharlaşmasını sağlar. Bu da kolay bir şekilde içim sağlamanıza yardımcı olur. Görsel olarak da zengin gösteren elektronik sigara çok sık tercih edilmektedir.

Tat Sağlayan Kısım

Atomizer kısmı, elektronik sigara içindeki tadı sağlayan kısımdır. Bu da normal sigara olmayan bir bölümdür. Normal sigarada filtre kısmı pamuklu özel malzemeden yapılmaktayken, elektronik sigaralarda başlık yardımıyla içim sağlanmaktadır. Filtresi iç kısımda yer alır ve insanın ağzına değmez. Normal sigaralar çakmakla çalışmaktadır, elektronik sigaralarsa bataryayla çalışır. Bu da temel farkları arasında en önemli noktadır.

Elektronik Sigaranın Önemli Noktaları

Kişiler kendi zevklerine göre elektronik sigaralar sipariş verebilir.

Sipariş verilen ürünlerde dikkat edilmesi gereken özelliklerin listesi şu şekildedir:

  • Nikotin oranı,
  • Ürün şarj süresi,
  • Ürün kullanım süresi,
  • Gönderilen aroma çeşidi

Bu önemli noktalar, kaliteli ve keyifli elektronik sigara içmenizi sağlar. Bu da aslında normal sigaradan farklı olarak gerçekleşir. Normal sigarada sadece tütünün tadını alırken, elektronik sigaralarda dilediğiniz her meyvenin aromasını alabiliyorsunuz.

Detaylı Bilgi İçin Ziyaret Edin: https://esigaraniz.com/

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image