Arama

Epoksi Uygulama Alanları

4 yıl önce

Epoksi Uygulama Alanları

Epoksi Uygulama Alanları
ad image
ad image

Epoksi uygulamaları, brüt beton zeminlerinde ve demir donatılı zeminlerde kullanılmaktadır. Bu yönü ile kullanım alanı oldukça geniş yapı malzemeleri arasında yer almaktadır.  Genel itibari ile kolay temizlenebilmesi, parlak ve pürüzsüz bir görüntü sağlaması sebebi ile; endüstriyel üretim alanlarında, spor salonlarında veya bahçe zemin bölmelerinden kullanılmaktadır. Ürün karışımı kimyasal malzemeler ile elde edilmiş olsa da sağlığa uygun ürünler arasında yer almaktadır.

Epoksi zemin kullanım süresi uzun, dayanıklı ve serttir. Bu yüzden ağır tonajlı üretim araçlarında, fabrika çevre düzenlemesinde veya kısa mesafede araç trafiğine sahip alanlarda kullanılmaktadır. Zemin kaplama ürünleri içinde oldukça tercih edilme sebebi ise kısa süre içinde uygulanarak, alanın kullanıma hazır hale gelmesinden kaynaklanmaktadır. Genel itibari ile çalışma süresi alanın büyüklüğüne göre değişse de uygulamadan itibaren üç saat sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Epoksi zemin Ankara firmamız ile iletişime geçerek, zemin kaplamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Epoksi Zemin Kullanım Süresi Ne kadar?

Epoksi zemin kaplama kullanım süresi hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ürün kullanımı, faaliyette bulunulan alan yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden zemin kaplama uygulamalarına başlamadan önce keşif çalışmaları gerçekleştirilerek en doğru ürün belirlenmelidir. Genel itibari ile sert ve dayanıklı ürünler olsa da kullanılan alana göre farklı mekanik özellikler ile güçlendirilmiştir. Bu da alana göre doğru ürün tercih etmenin oldukça önem taşıdığını göstermektedir. 

Ankara epoksi zemin uygulamaları hizmetlerimizden keşif çalışmaları talep ederek faydalanabilirsiniz. Keşif çalışmaları ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Keşif çalışmaları süresince; alanın uygunluğu, gerekeli ürün miktarı, gerekli personel sayısı ve fiyat çizelgesi oluşturulmaktadır. Keşif çalışmalarının tamamlanması ile birlikte onay alınarak çalışmalara başlanmaktadır.  Keşif çalışmaları, ürün kullanım süresini belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır.

Epoksi Kaplama Faaliyetleri

Epoksi kaplama faaliyetleri genel itibari ile alanında uzman ve kimyasal ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yüksek disiplin ve özverili ekiplerimiz aracılığı ile çalışmalar kısa süre içinde tamamlanmaktadır.  Böylelikle kaplama uygulanılan alan kısa süre içinde kullanıma açılmaktadır. Zemin kaplamaları için detaylı bilgi almak ve ön hazırlık çalışmaları talep etmek için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image