Arama

Erhan Kahvecioğlu’nun Başarılı Satış Stratejileri

7 yıl önce

Erhan Kahvecioğlu, başarılı bir satış ekibinin temelini oluşturan bayilerini ziyareti ve onlarla yapılan iletişimi kıymetli bulmaktadır.

Erhan Kahvecioğlu’nun Başarılı Satış Stratejileri
ad image
ad image

Erhan Kahvecioğlu, başarılı bir satış ekibinin temelini oluşturan bayilerini ziyareti ve onlarla yapılan iletişimi kıymetli bulmaktadır. Türkiye pazarında Yenmak markasını içine alan birçok bayi bulunmaktadır. Bu bayi sayılarının hedefler doğrultusunda daha da artacağını belirten Erhan Kahvecioğlu satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde bayilerin başarısını da vurgulamaktadır. Konya’da üretim tesisleri bulunan ve üretime yapılan yatırımı giderek arttıran YENMAK artan talebe üretim yetiştirmek için çabalamaktadır. Bu pazarda oldukça fazla talep yaratmanın öncelikle kaliteli üretime borçlu olduğunun bilincinde olan Erhan Kahvecioğlu bayileri ile başarılı satış stratejilerini de düzenli olarak paylaşmaktadır.  Bayi ağının dünya da ve ülkemizde giderek artması talep artışlarında da oldukça önemli bir unsurdur. Bu başarısı ile daha fazla büyüyeceğe benzeyen YENMAK’ın ününün sınırları aşmaya devam edeceği beklenmektedir.

Erhan Kahvecioğlu’nun başarılı satış stratejilerinin de katkısı olduğu bir şekilde firma büyümeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki en büyük tedarikçilerden biri olan ve bugün kit, piston, piston pimi, segman ve silindir motor gömleği üretimi; conta, supap ve motor yatağı tedariği ile bu ürünleri 5 kıtada 80’den fazla ülkeye gönderen YENMAK başarılı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Erhan Kahvecioğlu’nun başarılı satış teknikleri ile dünya da ve ülkemizde daha fazla büyümeyi hedefleyen YENMAK bir dünya markası olma yolunda oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü Erhan Kahvecioğlu bayilere hitaben yaptığı konuşmada “YENMAK ailesinin önemli bir parçası olan bayilerimizle birlikte elde ettiğimiz sürekli büyümenin devamı için en önemli unsur olan karşılıklı iletişimi pekiştirme imkânı olan toplantıların aynı zamanda takım ruhunu pekiştirmek ve aidiyet duygusunu geliştirmek için son derece önemli olduğunu” söyledi.

Yapılan toplantılarla bayileriyle arasındaki iletişimi geliştiren ve daha da kuvvetlendiren YENMAK, bayilerine verdiği önemle sektörde hızla ilerlemeye devam ediyor. Başarılı iş adamı yaptığı bu çalışmalar ve bayilerine çalışanlarına verdiği önemle sektörde sağlam adımlar atarak ilerlemeye devam etmekte ve kendisine ekibine oldukça çok güvenmektedir.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image