Arama

Galaxy Bizz - ücretsiz Android için Galaxy Bizz uygulamasını indirin

3 yıl önce

Galaxy Bizz - ücretsiz Android için Galaxy Bizz uygulamasını indirin

Galaxy Bizz - ücretsiz Android için Galaxy Bizz uygulamasını indirin
ad image
ad image

Galaxy Bizz, Türkiye'deki Samsung marka mobil cihaz sahipleri için resmi olmayan bir Android uygulamasıdır. Uygulamanın içerisinde Güney Koreli bir şirket tarafından eklenen, Samsung telefonlar için birçok mobil oyun ve uygulama vardır.

Kullanım

Kullanıcılar, Galaxy Bizz uygulaması içerisinde Samsung marka mobil cihazlara uygun çok sayıda oyun ve uygulama bulabilirler. Tüm içerik sadece ana sayfada görüntülenmektedir. Farklı katagoriler olsada, uygulamaya hiç bir filtreleme veya sınıflandırma özelliği konulmamıştır.

Bir diğer eksi yön ise uygulama içerisinde arama çubuğunun olmayışıdır. Arama çubuğu olmadığı için bir oyunu veya uygulamayı bulabilmek için, ana sayfayı sürekli olarak aşağıya kaydırarak istediğiniz ögeyi bulmanız gerekmektedir.

Ne yazık ki, Galaxy Bizz aracılığıyla oyun ve uygulama indirmek imkansızdır. İndirme düğmesini tıkladığınızda, otomatik olarak resmi Google Play mağazasına yönlendirilirsiniz.

Haberler

Uygulamada profesyonel editörler tarafından yayınlanan haberlerin bulunduğu bir sekme vardır. Haberler direkt olarak uygulamadan okunabilir, ancak haber yayınları hakkında yorum yapmak veya bu yayınları paylaşmak mümkün değildir.

Kullanıcılar hem Türkiye’de hem de dünyada gelişen sanat, teknoloji, spor, iş dünyası, siyaset ve ekonomi haberlerini sadece Türkçe olarak okuyabilirler.

Özellikler

  • uygulama Samsung mobil cihaz sahipleri için tasarlanmıştır;
  • oyun ve programların yanı sıra haber okuma imkanı da vardır;
  • içerik Türkçe dilindedir;
  • uygulama ücretsiz olarak indirilir ve kullanılır;
  • Android'in mevcut sürümleriyle uyumludur.
     
Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image