Arama

Google Play Uygulaması Ve İndirme İşlemleri

4 yıl önce

Google Play Uygulaması Ve İndirme İşlemleri

Google Play Uygulaması Ve İndirme İşlemleri
ad image
ad image

Google Play Uygulaması Ve İndirme İşlemleri

 

Google Play uygulaması; Google'nin, Android işletim sistemiyle çalışan cihazlar için geliştirdiği bir platformdur. Google Play uygulaması; bir paket yöneticisi olup, elektronik medya dağıtım ve satış platformudur. İşletim sistemleri android olan akıllı telefonların mağazası, Google Play'dir.

 Google Play içerisinde, ücretli ya da ücretsiz birçok uygulama vardır.

 

 Ücretsiz olan uygulamaları direkt yükleyebilir; ücretli olan uygulamaları ise, istediğiniz her an satın alabilirsiniz. Fakat tüm bunları yapabilmek için, önce akıllı telefonunuzda Google Play uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

 

 Google Play Nasıl İndirilir?

 

 Akıllı telefon ya da tabletlerinizde, Google Play Store yoksa veya silinmişse; endişe yapmanıza gerek yoktur. Çünkü Google Play indir işlemleri artık çok kolaydır ve de tamamen ücretsizdir. ​​​

 Yeni alınan cihazlarda genellikle yüklü olarak gelen uygulama, bazen kullanıcılarca yanlışlıkla silinebilmektedir.

 

 Bu durumda Android cihazınızdan sırasıyla; "Ayarlar" ve "Güvenlik" adımları izlenerek, "Bilinmeyen Kaynaklar" aktif hale getirilir. Ardından, "play.google.com" adresine girerek, Google Play hesabınızı açabilirsiniz. Bu site üzerinden Play Store uygulamasını kolayca indirebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image