Arama

Hazır Kurumsal Web Sitesi

3 yıl önce

Hazır Kurumsal Web Sitesi

Hazır Kurumsal Web Sitesi
ad image
ad image

Hazır Kurumsal Site Şablonları ile Sitenizi Kurun

Hazır kurumsal site paketi ile internet sayfası yapma sektöründe lider şirket olan BilgiKurumsal 1000'lerce internet sayfasına destek vermektedir. Kurumsal sitesini ücret ödemeden test edebilirsiniz. Web sayfası kurma sistemimiz teknik bilgi gerektirmez ve domain, hosting dahildir.

Hazır Kurumsal Web Sitesi Özellikleri

Kurumsal hazır web sitesi kurma yazılımımız harika genel özellikleri barındırır. Bazı avantajları;

  • Ücretsiz Kurumsal Dizaynı
  • Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Alan Adı
  • Ekstra Barındırma Ücreti Yok
  • E-Posta Dahil
  • SEO Uyumluluk

Ücretsiz Kurumsal Hazır Web Sitesi Şablonları

Beğendiğiniz kurumsal web tasarım tasarımını düzenle bağlantısına tıklayarak özelleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz deneme sitesinde kendi resimlerinizi hızlı bir şekilde kullanabilir, kendi sayfalarınızı oluşturarak hazır kurumsal site şablonunu muhteşem bir hale getirebilirsiniz. Şablonun font türleri, renk, sayfa başlıkları gibi çok sayıda özelliğini özelleştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında yardım videoları yer almaktadır. Kurumsal hazır web sitesi paketlerimiz modülerdir.

Kurumsal Hazır Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal web sitesi maliyeti talep edilen tasarımsal ve yazılımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal hazır kurumsal web sitesi paket maliyetleri bellidir. Örnek verecek olursak, 230 sayfa veya içerik, 437 resim kullanmak isterseniz seçtiğiniz şablon fiyatlarıyla alabilirsiniz. Ekonomik kurumsal hazır web sitesi için bizlerle görüşebilirsiniz.

Kurumsal Hazır Web Sitesi Paketi ile Kaç Adet E-Posta Açabilirim?

Sınır olmadan email adresi oluşturabilirsiniz. Kurumsal hazır web sitesi paketinde e-mail alan kotası yoktur.

Kurumsal Web Sitesini Nasıl Satın Alabilirim?

Kurumsal hazır web sitesi temaları sayesinde internet sayfası sahibi olmak çok kolaydır. Kullanmak istediğiniz sitenin üzerindeki satın alım linki üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ödeme onayının sonrasında kısa bir süre sonra web sayfanız bizim tarafımızdan aktif edilecektir. Kurumsal hazır web sitesi alan adı Bilgi Kurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Seçeceğiniz kurumsal web sitesi paketleri kurulum sonrası bilgilendirme mesajı alacaksınız. Balıkesir , Ankara ve Uşak şehirleriyle beraber Türkiye'nin her yerinde müşterimiz vardır.

Ücretsiz Kurumsal Web Sitesi Nasıl Açılır?

Üzgünüz bedava kurumsal web sitesi sahibi olmak imkansızdır. Web sitesinin kurulması için mutlaka .com, .net gibi domain gerekir.

Kurumsal Hazır Web Sitesi Yönetim Panelini Nasıl Kullanabilirim?

Kurumsal internet sayfanızı çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kurumsal hazır web sitesi yönetim paneli ana dili Türkçedir ve değiştirilebilir. Siz de kurumsal hazır site şablonları ile sitenizi kurmak istiyorsanız vakit kaybaden Bilgi Kurumsal hazır site yazılımları ile sitenizi hemen kurun.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image