Arama

Kedi Sahiplen, Sorumluluk Al !

4 yıl önce

Sokaklara atılmış veya sokaklarda doğmuş bir can'a sıcak bir yuva olmanın şefkatli hissiyatını yüreğinizden düşürmeden evinizin dört bacaklı, kuyruklu ve tüylü yeni üyesini bulmak için gezinmeye başlıyorsunuz.

Kedi Sahiplen, Sorumluluk Al !
ad image
ad image

Sokaklara atılmış veya sokaklarda doğmuş bir can'a sıcak bir yuva olmanın şefkatli hissiyatını yüreğinizden düşürmeden evinizin dört bacaklı, kuyruklu ve tüylü yeni üyesini bulmak için gezinmeye başlıyorsunuz. İlk görüşte aşka inanıyor musunuz bilmiyorum ancak ilk bakışta aşık olacağınız kedi ilanına tıklayıp ilan sayfasına girdiğiniz zaman iletişim bilgilerinden ilan sahibine gerek mesaj yoluyla gerekse telefonla ulaşmanız mümkün. Öncelikli olarak tüm bunları en kolay şekilde www.petsbook.com üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Böylelikle kediler hakkında ne tür bilgilere sahip olmak istiyorsanız, onlarında tamamını öğrenebilir ve daha rahat bir şekilde kedi bakımlarını da yapmış oluyorsunuz. 

Petsbook.com İle Kedi Sahiplenin

Kedi sahiplenmenin bir sorumluluk olduğunu unutmadan o'nun da bir can taşıdığını unutmadan önce bir veterinerde gerekli kontrollerini ve aşılarını yaptırıp ardından yeni sıcak yuvasına yani evinize götürüyorsunuz. O size ve siz ona bir haftada alışırsınız ve bu bir hafta sizin için çok eğlenceli geçecek bundan emin olabilirsiniz. Ev içinde kaybolacak ve siz onu ararken aslında o sizi bir dolabın içinden veya masanın altından izliyor olacak,uyurken,oynarken fotoğraflarını çekeceksiniz gelip bacağınıza yattığında uyanmasın diye yerinizden kalkamayacaksınız belkide.

Kedi Severler Bir Arada

Bir hafta sonunda göreceksiniz ki evinize bir kedi alarak çok iyi bir şey yapmışsınız, zaman geçtikçe göreceksiniz ki o sizin duygularınızı anlıyor ve sizi en az sizin onu sevdiğiniz kadar seviyor zamanla ailenizden bir birey olarak görmeye başlıyorsunuz kedinizi ve birbirinize karşı olan sevginiz sürekli artıyor. Bir kedi sahiplenmek ve evinize almak gerçektende bu hayatta yapabileceğiniz en güzel şeylerden bir tanesi mutlaka denemelisiniz.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image