Arama

Seccadeli Cami Halısı Çok Fazla Tercih Ediliyor

3 yıl önce

Seccadeli Cami Halısı Çok Fazla Tercih Ediliyor

Seccadeli Cami Halısı Çok Fazla Tercih Ediliyor
ad image
ad image

Seccadeli cami halısı üzerin bulunan seccade desenleri ile çok tercih edilen bir modeldir. Seccade desenleri namaz kılan cemaat için saf düzenini kolaylaştırır. Saflı cami halısı modeli de saf düzenini kolaylaştıran bir modeldir. Saflı cami halısı üzerinde safları belirten çizgiler bulunur. Cami halısı modelleri geniş seçeneği olan halılardır. Bu modeller arasından her ihtiyaca ve bütçeye uygun cami halıları seçilebilir. Cami halısı seçilirken halının anti bakteriyel olmasına özen gösterilmelidir. Camiler insan trafiğinin yoğun olduğu mekanlardır bu nedenle halının kalitesine dikkat edilmelidir. Cami halısı sık yıkanmaya elverişli olmalı ve renkler canlılığını yitirmemelidir. 

 

Duvardan Duvara Halı Modelleri 

 

Duvardan duvara halı kullanışlı olması sebebi ile birçok mekanda tercih edilir. Duvardan duvara halı, cami halısı, mescit halısı, kurs ve yurt halısı olarak kullanılan bir model. Bu halı modelinde renk ve desen oldukça fazladır. Duvardan duvara halı kurs halısı olarak da çok tercih ediliyor. Halının her tarafı kaplama özelliği ile cemaatin zemin ile doğrudan temasını engeller. Duvardan duvara halı modellerinden biri de göbekli cami halısı modelidir. Bu modelin  orta kısmında büyük bir motif bulunur. Motifin etrafında kalan kısımlar ise düz ve desensizdir. Göbekli cami halısı modeli son derece zarif bir görünüme sahiptir. Kullanılmış olduğu mekanda hemen kendini belli eder ve kalitesi ön plana çıkar.

Cami Halısı Fiyatları

Cami halısı fiyatları halının kalitesine ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Halının kullanılacak olduğu alanın ölçüsü alınarak fiyat belirlenebilir. Naturel cami halısı camilere dingin ve sade bir hava katan modeldir. Sade renklere sahiptirYün cami halısı modeli en kaliteli halılar arasındadır. Tamamen yün malzemeden üretilmiştir. Bu halı modelinin alev almama özelliği bulunur. Yün cami halısı son derece dayanıklı ve ağır bir halıdır. Uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Akrilik cami halısı modeli ekonomik kategoride yerini alır. Temizliği kolay ve leke tutmayan bu model anti bakteriyedir. Akrilik cami halısı modelinde  renk ve desen seçeneği oldukça geniştir. 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image